
Абонентський оптичний термінал ХPON ONU GPON/EPON Trinix TRX-PG100 1 PON Port/1 Gigabit RJ45 (73-00673)
599 ₴
- В наявності
- Код: 73-00673
GPON/EPON абонентський оптичний термінал Trinix TRX-PG100. Інтерфейси: 1 порт PON, 1 порт LAN 10/100/1000 Мбіт/с. Живлення DC 12 В/0.5 А, зовнішній блок живлення у комплекті.
Застосування
PON (Passive Optical Network / пасивна оптична мережа) термінал – це пристрій, який використовується для забезпечення доступу до інтернету та інших мережевих послуг через оптоволоконний кабель, безпосередньо від інтернет-провайдера без проміжного обладнання. PON-термінали використовуються в різних місцях, включаючи домашні мережі, офіси, магазини, готелі та інші типи комерційних, учбових, громадських будівель.
У разі підключення через оптоволокно набагато простіше забезпечити наявність інтернету в домі або офісі навіть за відсутності електроенергії, оскільки кінцевому споживачу необхідно заживити лише один пристрій доступу до мережі – PON-термінал (без проміжного медіаконвертора та іншого подібного обладнання).
Ключові властивості
- GPON/EPON абонентський оптичний термінал для розгортання FTTH (Fiber to the Home – волоконно-оптичний інтернет до будинку).
- Інтерфейси: 1x PON-порт, 1x 10/100/1000 Мбіт/с LAN-порт, вхід для живлення.
- LED-індикація стану роботи: PWR (живлення), LOS (відсутність оптичного сигналу), PON (статус підключення до оптичної мережі), LAN (статус підключення до локальної мережі).
- Кнопка RST для скидання налаштувань.
- Живлення DC 12 В/0.5 А, зовнішній блок живлення у комплекті.
- Розміри 78 / 78 / 28 мм, вага 62 г.
Швидкий старт
- Підключіть наявну оптоволоконну лінію до PON-порту PG100.
- Вставте адаптер живлення з комплектації вилкою у розетку, а інший роз’єм – у порт живлення PG100.
- З’єднайте LAN-порт PG100 з вашим комп’ютером за допомогою Ethernet-кабелю.
- Налаштуйте комп'ютер на статичну або фіксовану IP-адресу.
- Запустіть веббраузер PG100. Введіть 192.168.101.1 в адресну рядку та натисніть Enter.
- Введіть дані для входу за замовчуванням (вказані на етикетці роутера) та натисніть Login.
- Перейдіть у меню на сторінку Status > Device Information (Статус – Інформація про пристрій), там ви зможете побачити інформацію про пристрій. Наявність даних на цій сторінці підтверджує, що роутер працює у штатному режимі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Uplink інтерфейси | PON x1 |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000Mbps x 1, PON x1 |
| Інтерфейси керування | Web-інтерфейс |
| Інші функції | Кнопка RST, LED-індикація |
| Вага | 62 |
| Тип | Абонентські термінали (ONU) |
| Висота в упаковці (довга сторона, см) | 7.8 |
| Установка | Внутрішнє |
| Вхідна напруга DC | DC 12 В / 500 мА |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (коротка сторона, см) | 2.8 |
| Додаткові функції | LED-індикація, Кнопка RST |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Застосування | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Комплект постачання | Зовнішній блок живлення у комплекті |
| Конектор | RJ-45 |
| Конструкція антен | Немає антени |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість PON портів | 1 x GPON |
| Кількість PON-портів | 1 |
| Кількість RJ45 портів | 1 |
| Кількість абонентів | 1 |
| Кількість блоків живлення | 1 |
| Кількість портів | 2 |
| Максимальна потужність | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мoдель | TRX-PG100 |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Особливості PON | FTTH |
| Протоколи PON | EPON, GPON |
| Протоколи управління | Веб-інтерфейс |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка стандартів | GPON, EPON |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 |
| Робочий струм | 0.5 |
| Розміри | 78 х 78 х 28 |
| Розміри, мм | 78 / 78 / 28 |
| Технологія | GEPON,GPON |
| Тип портів | 1 x RJ-45 10/100/1000Base-T |
| Тип пристрою | Абонентський оптичний термінал |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 7.8 |
- Ціна: 599 ₴









