
ІЧ-датчик руху Optex CX-502 (23-00108)
2 400 ₴
- В наявності
- Код: 23-00108
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пасивний ІЧ-датчик руху, внутрішній; зона виявлення 15x15 метрів, кут захоплення 85°; вихідний тривожний NC-контакт 200 мА/28 В; час тривоги 2 с; температурна компенсація; живлення 9.5-18 В; струм споживання 15 мА; тампер; робоча температура -20°C~+50°C; розміри 115 / 70 / 52.3 мм; вага 120 г; висота встановлення 1.5-2.4 м; кронштейн до комплекту не входить
Пасивний ІЧ-датчик руху, внутрішній; зона виявлення 15x15 метрів, кут захоплення 85°; вихідний тривожний NC-контакт 200 мА/28 В; час тривоги 2 с; температурна компенсація; живлення 9.5-18 В; струм споживання 15 мА; тампер; робоча температура -20°C~+50°C; розміри 115 / 70 / 52.3 мм; вага 120 г; висота встановлення 1.5-2.4 м; кронштейн до комплекту не входить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий стандарт | — |
| Вага | 120 |
| Вертикальний кут детектування | 85 |
| Висота в упаковці (довга сторона, см) | 11.5 |
| Висота монтажу | 1.5-2.4 |
| Час доставки сигналу тривоги | 2 с |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 85 |
| Дальність детектування (поріг спрацьовування) | 15 |
| Дальність виявлення | 15 м |
| Діапазон робочих температур | -20 °C ~ +50 |
| Додаткові характеристики | Температурна компенсація, Нормально-замкнений контакт 200 мА/28 В, Час тривоги 2 с, Тампер |
| Живлення | 9.5-18 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Захист від злому тампером | Є |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 200 мА/28 |
| Максимальна потужність під'єднуваного навантаження | 200 мА/28 |
| Монтаж | Накладний |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Площа покриття | 15x15 |
| Споживаний струм у режимі бездіяльності/тривоги | 15 мА |
| Робоча напруга | 9.5-18 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 115 х 70 х 52.3 |
| Розміри, мм | 115 / 70 / 52.3 |
| Сенсори | Пасивний ІЧ |
| Струм споживання | 15 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Тип | Дротові |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип пристрою | Датчик руху |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴

