
Інфрачервоний прожектор Light Vision VLC-0612IR 90° (80-00042)
755 ₴
- В наявності
- Код: 80-00042
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ІЧ-прожектор з дальністю підсвічування 40 м; довжина хвилі 850 нм; 6 світлодіодів; кут променя 90°; напруга живлення 12 В; струм споживання 0.75 А; вмонтований датчик світла; металевий корпус чорного кольору; клас захисту корпусу IP66; робоча температура -10~+50°; розміри 114 / 85 / 35 мм
ІЧ-прожектор Light Vision VLC-0612IR 90° з дальністю підсвічування 40 м, довжиною хвилі 850 нм, кутом променя 90°, 6 світлодіодів, живлення 12 В, струм споживання 0.75 А, клас захисту корпусу IP66. Вмонтований датчик світла.
Застосування
Інфрачервоні прожектори зазвичай використовуються у системі відеоспостереження разом з відеокамерами для забезпечення освітлення приміщення або території, що охороняється, у темний час доби або в умовах недостатньої освітленості.
Ключові властивості
- Дальність ІЧ-підсвічування складає 40 м.
- ІЧ-прожектор з 6 світлодіодів, з довжиною хвилі 850 нм і кутом променя 90°.
- Напруга живлення 12 В, струм споживання 0.75 А.
- Металевий корпус чорного кольору з класом захисту IP66.
- Можливість використання поза приміщеннями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в упаковці (довга сторона, см) | 11.4 |
| Габарити (В x Ш x Г) | 114 / 85 / 35 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (коротка сторона, см) | 3.5 |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Джерело живлення | От сети |
| Довжина хвилі ІЧ | 850 нм |
| Додаткові характеристики | вмонтований датчик світла, Дальність підсвічування: 40м |
| Живлення | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Клас захисту IP | IP66 |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | — |
| Колірна температура | — |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут проміня | 90° |
| Кількість світлодіодів | 6 |
| Місткість акумулятора | — |
| Номінальна напруга мережі | 12 |
| Особливості | З сутінковим датчиком |
| Потужність | — |
| Робоча напруга | 12 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 |
| Розміри | 114 / 85 / 35 мм |
| Розміри, мм | 114 / 85 / 35 |
| Струм споживання | 0.75 А |
| Тип | Прожекторі |
| Тип використовуваної лампи | Інфрачервоні |
| Тип монтажа | — |
| Тип пристрою | ІЧ-прожектор |
| Тип світлодіодів | — |
| Цоколь | — |
| Ширина в упаковці (середня сторона, см) | 8.5 |
| ТЕГИ | вуличний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 755 ₴








