
Сонячна панель LONGi LR5-54HTH-430M 430W (42-00221)
3 960 ₴
- В наявності
- Код: 42-00221
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Монокристалічна сонячна панель потужністю 430 Вт; ефективність 22%; напруга холостого ходу 39.13 В; струм короткого замикання 14.15 А; напруга за макс. потужності 32.84 В; струм за макс. потужності 13.1 А; макс. напруга у системі 1500 В; кількість фотоелементів 108 (6х18); вихідний роз’єм для підключення MC4; клас захисту IP68; робоча температура -40°C~+85°C; розмір 1722 / 1134 / 30 мм; вага 20.8 кг
Доставка великогабаритних сонячних панелей здійснюється тільки службою доставки SAT.
Монокристалічна сонячна панель LONGi LR5-54HTH-430M з потужністю 430 Вт. Висока ефективність – 22 %. Напруга холостого ходу 39.13 В, струм короткого замикання 14.15 А.
Застосування
Стаціонарна сонячна панель використовується для автономного живлення приватних будинків, котеджів, ферм чи комерційних об’єктів, як складова сонячних електростанцій середьої та високої потужності.
Ключові властивості
- Потужність панелі становить 430 Вт.
- Сонячна панель має високу ефективність перетворення сонячної енергії в електричну – 22 %.
- Складається зі 108 фотоелементів (6*18 рядів).
- Напруга холостого ходу 39.13 В.
- Струм короткого замикання 14.15 А.
- Напруга за максимальної потужності 32.84 В, струм за максимальної потужності 13.1 А. Максимальна напруга системи становить 1500 В.
- Низька деградація модуля: у перший рік використання складає до 1.5 %, у 2-25 роки 0.4 % на рік.
- Вихідний роз’єм для підключення MC4, сумісний з більшістю сонячних та гібридних інверторів.
- Сонячна панель із класом захисту IP68 надійно захищена від потрапляння пилу та витримує короткочасне занурення у воду глибиною до одного метра. Конструкція витримує снігове навантаження до 5200 Па, вітрове навантаження до 2400 Па, а також удари градом розміром 25 мм за швидкості вітра 23 м/с.
- Зверху поверхня сонячної панелі захищена загартованим склом товщиною 3.2 мм. Рама виконана з анодованого алюмінієвого сплаву.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAT |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 32.84 В |
| Напруга холостого ходу | 39.13 В |
| Струм короткого замикання | 14.15 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ефективність сонячної батареї | 22 % |
| Клас захисту | IP68 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Напруга системи | 1500 В |
| Номінальна потужність | 430 Вт |
| Номінальний струм | 13.1 А |
| Робоча температура | -40 °С ~ +85 °С |
| Розміри | 1722 / 1134 / 30 мм |
| Розміри, мм | 1722 / 1134 / 30 |
| Тип пристрою | Сонячна панель |
| Тип роз'єму | MC4 |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴

