
Модуль автододзвону Satel DT-1 (23-00426)
2 300 ₴
- В наявності
- Код: 23-00426
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль автододзовону для ППК, що не обладнані телефонним комунікатором; моніторинг: 2 номери ПЦН, 2 ідентифікатори; оповіщення: 6 номерів телефонів, 1 чи 2 текстові повідомлення, 1 чи 2 голосові повідомлення; відповідь на виклик – перевірка стану системи; напруга живлення 12 В; максимальний струм споживання 80 мА; розміри 145 / 90 / 38 мм; вага 203 г
Модуль автододзовону для ППК, що не обладнані телефонним комунікатором; моніторинг: 2 номери ПЦН, 2 ідентифікатори; оповіщення: 6 номерів телефонів, 1 чи 2 текстові повідомлення, 1 чи 2 голосові повідомлення; відповідь на виклик – перевірка стану системи; напруга живлення 12 В; максимальний струм споживання 80 мА; розміри 145 / 90 / 38 мм; вага 203 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 203 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 145 / 90 / 38 мм |
| Розміри, мм | 145 / 90 / 38 |
| Струм споживання | 80 мА |
| Тип пристрою | Модуль цифрового автододзвону |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴

