
Модуль розширення на 8 зон сигналізації з блоком живлення Satel CA-64 EPS (23-00404)
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 23-00404
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль розширення на 8 зон сигналізації; сумісність з ПКП INTEGRA та VERSA; 8 дротових програмованих зон з підтримкою шлейфів NO, NC, EOL та 2EOL; оснащений імпульсним блоком живлення 12 В / 1.2 А для додаткового живлення елементів системи охоронної сигналізації; напруга живлення AC 18 В, рекомендований тип трансформатора TR40VA (40 ВА / 18 В AC); максимальне споживання 220 мА; розміри 140 / 68 мм; вага 131 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satel |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 131 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення пристрою | AC 18 В |
| Країна виробник товару | Польща |
| Кількість зон / груп | 8 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 140/68 мм |
| Розміри, мм | 140 / 68 |
| Струм споживання | 220 мА |
| Тип пристрою | Модуль розширення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴

