
Сирена світлозвукова автономна зовнішня Satel SD-3001 120dB з місцем під акумулятор 12В/1.3А*год (23-00412)
1 700 ₴
- В наявності
- Код: 23-00412
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 120 дБ, 4 тональності звукового сигналу; напруга живлення DC 12 В; струм споживання 1700 мА; місце під герметичну свинцево-кислотну АКБ 12В/1.3А·год – АКБ купується окремо; зовнішнє встановлення; тампер від зриву та відкриття корпусу; корпус з полікарбонату, внутрішній кожух з оцинкованого листа; робоча температура -35°C~+55°C; розміри 300 / 195 / 97 мм; вага 1210 г
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 120 дБ, 4 тональності звукового сигналу; напруга живлення DC 12 В; струм споживання 1700 мА; місце під герметичну свинцево-кислотну АКБ 12В/1.3А·год – АКБ купується окремо; зовнішнє встановлення; тампер від зриву та відкриття корпусу; корпус з полікарбонату, внутрішній кожух з оцинкованого листа; робоча температура -35°C~+55°C; розміри 300 / 195 / 97 мм; вага 1210 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satel |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1210 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Білий/червоний |
| Країна виробник товару | Польща |
| Максимальна гучність | 120 дБ |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат (PC) |
| Робоча температура | -35 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 300 / 195 / 97 мм |
| Розміри, мм | 300 / 195 / 97 |
| Струм споживання | 1700 мА |
| Тип пристрою | Сирена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴

