
Сирена світлозвукова автономна зовнішня Jablotron OS-365 110dB з акумулятором NiCd 4.8В/1800мА*год (23-00503)
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 23-00503
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 110 дБ; напруга живлення DC 12 В; струм споживання 50 мА; акумулятор NiCd 4.8В/1800мА·год; зовнішнє встановлення; тампер від зриву та відкриття корпусу; пластиковий корпус; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 230 / 158 / 75 мм; вага 1065 г
Вулична автономна світлозвукова сирена; акустична потужність 110 дБ; напруга живлення DC 12 В; струм споживання 50 мА; акумулятор NiCd 4.8В/1800мА·год; зовнішнє встановлення; тампер від зриву та відкриття корпусу; пластиковий корпус; робоча температура -25°C~+60°C; розміри 230 / 158 / 75 мм; вага 1065 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jablotron |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1065 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | DC 12 В, акумулятор NiCd 4.8В/1800 мА*год |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Колір | Білий/червоний |
| Країна виробник товару | Чехія |
| Максимальна гучність | 110 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 230 / 158 / 75 мм |
| Розміри, мм | 230 / 158 / 75 |
| Струм споживання | 50 мА |
| Тип пристрою | Сирена |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴

