
Бездротовий датчик відчинення магнітоконтактний Jablotron JA-82M (23-00505)
100 ₴
- В наявності
- Код: 23-00505
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей; дальність радіозв’язку до 200 м на відкритому просторі; робоча частота 868 МГц; живлення 2 літієві батареї CR2354, до 3 років роботи; світлодіодна індикація; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 192 / 25 / 9 мм, вага 30 г Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей; дальність радіозв’язку до 200 м на відкритому просторі; робоча частота 868 МГц; живлення 2 літієві батареї CR2354, до 3 років роботи; світлодіодна індикація; робоча температура від -10°C до +40°C; розміри 192 / 25 / 9 мм, вага 30 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jablotron |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | Батарея типу CR2354 – 2 шт, 3 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Чехія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Робоча частота | 868 МГц |
| Розміри | 192 / 25 / 9 мм |
| Розміри, мм | 192 / 25 / 9 |
| Тип пристрою | Датчик відчинення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

