
Виносна індикаторна панель Tiras ВІП ОРІОН 12Т.1 (21-00050)
400 ₴
- В наявності
- Код: 21-00050
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виносна індикаторна панель на 12 зон індикації для ППКОП серії Оріон 12; для відображення стану шлейфів сигналізації та підключених приладів; живлення 12 В від центрального блоку; корпус пластиковий; розміри 82 / 117 / 28 мм
Виносна індикаторна панель на 12 зон індикації для ППКОП серії Оріон 12; для відображення стану шлейфів сигналізації та підключених приладів; живлення 12 В від центрального блоку; корпус пластиковий; розміри 82 / 117 / 28 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | 82 / 117 / 28 мм |
| Розміри, мм | 82 / 117 / 28 |
| Тип пристрою | Панель індикації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴

