
Клавіатура Jablotron JA-63E (23-00502)
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 23-00502
+380 (66) 262-37-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіатура дротова для керування охоронною сигналізацією серії Jablotron JA-6x; підключення до централі за допомогою 4-жильного кабелю максимальної довжини 100 м; тампер; живлення 12 В; струм споживання 25 мА; клас захисту IP40; розміри 114 / 134 / 31 мм
Клавіатура дротова для керування охоронною сигналізацією серії Jablotron JA-6x; підключення до централі за допомогою 4-жильного кабелю максимальної довжини 100 м; тампер; живлення 12 В; струм споживання 25 мА; клас захисту IP40; розміри 114 / 134 / 31 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jablotron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 10-14 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Країна виробник товару | Чехія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 114 / 134 / 31 мм |
| Розміри, мм | 114 / 134 / 31 |
| Струм споживання | 25 мА |
| Тип пристрою | Клавіатура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴

